Eco Slim – Ostrzeżenia dotyczące składników składowych doświadczeń – Porównanie produktów dietetycznych

Rewolucyjny czy tylko 0815? To brzmi jak całkiem dobry pomysł. Środek odchudzający, który opiera się wyłącznie na roślinie, obiecuje przynajmniej reklamę.

Nie, Eco Slim (również Ecoslim) nie jest tym nowym. W Rosji Eco Slim jest znane od dawna. Nowością jest to, że pojęcie to zostało nieco zmienione dla rynku niemieckiego. Zamiast tradycyjnej formy prysznicówek, Eco Slim jest obecnie dostępne na rynku niemieckim w formie obniżonej.

Eco Slim jest następcą produktu firmy Cocolate Slim. Zerwanie proszku dietetycznego, który również pochodzi z Rosji. Zwróciliśmy już uwagę na czekoladowo-slim (również czekoladowo-slim) w poprzednim sprawozdaniu. Czekolada Slim i Eco Slim różnią się nieznacznie od opakowania. Przewijanie strony internetowej jest kłamstwem aż do zgięcia ekranu – “14 kilogramów na 2 tygodnie”,”odchudzanie bez diety”,”bezpośrednie zmniejszenie ilości tłuszczu” – wszystko to powinno być możliwe dzięki Eco Slim. Produkt nie jest lepszy niż tabletek musujący z supermarketu. Przyjrzeliśmy się bliżej produktowi Ecoslim, składnikom i ich rzekomemu efektowi oraz informacjom reklamowym, które się za nim kryją. Podobnie jak w przypadku czekolady Slim, Ecoslim zaprojektował kilka wariantów bezpośrednio w celu silnej sprzedaży produktu.

Producenci z Rosji sprzedają na rynku Eco Slim jako spalacz tłuszczu składający się z naturalnych składników roślinnych. Tłuszcze mają być wiązane w organizmie i metabolizm ma być przyspieszony. Nie tylko dlatego, że poziom cukru we krwi również powinien pozostać stabilny.

Nawet samo obejrzenie tej mieszanki nie daje poczucia pewności siebie.

Najbardziej znanym składnikiem Eco Slim jest chitosan. Nie ma błonnika w postaci płynnej, więc coś może nie być całkiem w porządku. Większość produktów wyszczuplających wykorzystuje chitozan, ale nadal nie ma dowodów na potencjalną skuteczność, która jest naukowo potwierdzona naukowo. Chodzi o to, że tłuszcze Chitosan wiążą się już w jelitach i zobaczyć światło dnia znowu w sposób bezpośredni. Wiadomo, że istnieją produkty, które okazały się bardziej odpowiednie do tego celu.

Wydajność ekstraktu z alg jest nieco lepsza. Ekstrakt z alg nie może pomóc w rozwiązaniu problemu tłuszczu. Woda może przecież być wiązana i wydalana z nią. Jeśli nie ustalisz zbyt surowych norm, możesz mówić o odchudzaniu. Nie ma to jednak wpływu na faktyczny problem nadwagi. Składnik Eco Slim jest więc odpadem.

Na liście składników Ecoslim znajduje się kwas bursztynowy. To, na co można mieć nadzieję w Eco Slim poprzez dodanie kwasu bursztynowego, pozostanie wieczną tajemnicą. Kwas bursztynowy jest bardzo wyrazistym środkiem wzmacniającym smak. Nie ma związku między spalaniem tłuszczu a utratą masy ciała.

karnityna

Według producenta Eco Slim karnityna jest kluczem do sukcesu szybkiej, nieskomplikowanej diety. Nie jest to całkowicie błędne, ale tylko połowa prawdy. Udowodniono, że karnityna może pozytywnie wpływać na spalanie tłuszczu. Jest jednak tajemnicą, że to samo w sobie nie prowadzi do niczego, a może tylko w bardzo niewielkim stopniu. Aby wykorzystać ten pozytywny efekt, konieczna jest zmiana diety. Mówimy tutaj o planie diety. Więcej ćwiczeń, a nawet umiarkowany sport przyczyniają się do sukcesu.

ekstrakt guarana

Kolejnym składnikiem Eco Slim jest guarana. To, czy pijesz filiżankę mocnej kawy, czy też pijesz trochę ekstraktu z Guarany, nie ma znaczenia. Efekt pozostaje niezmienny, ponieważ wysoko ceniony ekstrakt z Guarany zawiera kofeinę. Kofeina działa tylko stymulująco. Nawet ci, którzy wlewają w litrach kawy nie stracą na wadze.

tymianek jamajski

Ten domniemany aktywny składnik dla utraty wagi lepiej pasuje do kuchni smakoszy niż w wyszczuplaczu. Nigdy wcześniej nie było wzmianki, która sugerowałaby, że utrata masy ciała może zostać osiągnięta.

Także w tym przypadku fantazja z producentem wydaje się nieco za daleko idąca. Wszystkie pokarmy i owoce zawierają różne witaminy. Dzięki zrównoważonej diecie, codzienne potrzeby organizmu są odpowiednio zaspokajane. W wyjątkowych przypadkach jednak w przypadku witamin stonowanych, organizm może wykazywać objawy niedoboru. W najlepszym przypadku lekarz może podać informacje, która witamina powinna być podawana w przypadku wystąpienia objawów niedoboru. W odniesieniu do celu docelowego, jakim jest pozbycie się zbędnych kilogramów, witaminy nie odgrywają żadnej roli.

Z 35 kroplami dziennie

Eco Slim

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Be the first to comment on "Eco Slim – Ostrzeżenia dotyczące składników składowych doświadczeń – Porównanie produktów dietetycznych"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*